Faktör Gümrük Müşavirliği

Hakkımızda


"Her zaman daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz bu sebeple inovasyon hayatımızın bir parçası.
Ne yaptığımıza değil nasıl yaptığımıza odaklanıyoruz."
Ayhan KAHVECİ
Faktor Gümrük Ceo

                 Şirketimiz; ülkemizin Gümrük Politikaları paralelinde oluşan kanun, yönetmelik ve sair mevzuat çerçevesinde iş dünyasının ihtiyaçları için verimli ve reel çözümler üreterek çözüm odaklı bir  yaklaşım ile  hizmet vermek için FAKTÖR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ adı altında 2015 yılında faaliyetine başlamıştır.  her zaman ileriye dönük çalışmalar yaparak inovasyonu şirketin vazgeçilmez bir  değeri olarak benimsemiştir.

             Şirketimiz dış ticaret kapsamında her türlü İthalat, İhracat, Serbest Bölge İşlemleri, Antrepo İşlemleri, Geçici İthalat, Geçici İhracat, Transit, Dahilde İşlem İzinleri vb… uzmanlık gerektiren her türlü gümrükleme hizmeti verebilecek kapasite ve yeterlilikteki kadrosu ile sektörde faaliyet göstermektedir.

Misyonumuz

                     Müşterilerimizin Dış Ticaret ihtiyaçlarına uygun iş modelleri oluşturarak Müşteri Memnuniyeti İlkesi çerçevesinde, yasalara uygun, sonuç ve çözüm odaklı, bilgi aktarımı yüksek bir gümrükleme hizmeti sunarak müşterileri için hizmette güven ve süreklilik ilkelerinden ödün vermeden   vazgeçilmez bir stratejik ortak olmak.

Vizyonumuz

                   İletişim ve teknolojinin çok hızlı ilerlediği çağımızda Gümrük Müşavirliği hizmetlerine de farklı ve yenilikçi bir gözle bakmak gerektiğini bilerek çağın gerektirdiği yenilikleri takip eden hizmet kalitesini sürekli artırıp müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet sunarak bilgi ve etik değerlere sahip , Müşteri odaklı, ihtiyaç ve  fayda prensibini göz önünde bulundurarak çözümler üreten güvenilir ve sürekliliği olan sektörde bilinen saygın bir firma olarak var olmak.

Vizyonumuz

Değerlerimiz

Zaman

Birinci önceliğimiz işleri zamanında yetiştirmek.

Eksiksiz Hizmet

İkinci önceliğimiz hizmeti eksiksiz sonuçlandırmak.

Cezasız Gümrük

Üçüncü önceliğimiz güncel mevzuatı takip etmek.