Hermannstadt - ”U” Cluj 2-2. Gazdele au egalat în prelungiri cu un gol incredibil, SuperLiga

Por um escritor misterioso
Last updated 20 setembro 2024
Hermannstadt - ”U” Cluj 2-2. Gazdele au egalat în prelungiri cu un gol  incredibil, SuperLiga
Meciurile din Play-off-ul Cupei României
Mingea lui Alioșa și 90 de minute de spectacol. Câinii s-au calificat în sferturile Cupei după un gol marcat de Vojnovic în prelungiri. Pandurii - Dinamo 2-3
Fotbal365
Petrolul învinge campioana după un meci nebun! Farul revenise de la 0-2, dar a cedat în prelungiri
Cristiano Bergodi, Rapid, este nemulțumit. A învins Poli Iași cu 3-2
Vreau să spun că am dat 15 ani fotbalului din Ucraina. Așa am decis s TikTok
Universitatea Craiova – Petrolul a început cu
We Love Sport: Grupul
tags:live pagina 11
CFR Cluj, prinsă în „ambuscadă” la Iași » Mandorlini e în pericol! Clasamentul ACUM în Superliga
VIDEO Arsenal - Liverpool 3-2. Tunarii câştigă derby-ul etapei şi redevin lideri în Premier League. Saka a marcat o dublă