Radnik u 93. minutu primio gol i porazom od lidera završio 2022. godinu : Sport : Južne vesti

Por um escritor misterioso
Last updated 19 setembro 2024
Radnik u 93. minutu primio gol i porazom od lidera završio 2022. godinu :  Sport : Južne vesti
U poslednjem meču u ovoj kalendarskoj godini fudbaleri Radnika iz Surdulice poraženi su na svom terenu od Crvene zvezde rezultatom 2:1, a odlučujući gol dao je Aleksandar Katai u 93. minutu. Bio je ovo 13. poraz Surduličana koji 2022. godinu završavaju na poslednjem mestu na tabeli Superlige.
Inter lak plen bez Mesija, Joveljić nije pomogao Galaksiju
Partizan doveo bivšeg Jokićevog saigrača!
Generalni konzulat Republike Srbije u Čikagu
Ivanišević krenuo Novakovim stopama: Kandidat za najboljeg trenera godine
CTA prijavila značajno smanjenje kriminala u 2023. godini (VIDEO)
Mesi odigrao poslednji meč u dresu Pari Sen Žermena
Dnevni list Pobjeda 13.10.2022. by Pobjeda - Issuu
Sport - Vesti
Rukometaši Srbije ubedljivo savladali Argentince
Srpsko veče u Salernu – dva gola Vlahovića, jedan Kostića
Jokić i dalje vodi u MVP trci, Dončić preskočio Embida
Bez pogodaka u derbiju juga - Radnik i Radnički podelili bodove : Sport : Južne vesti
Goleada na Čairu i preokret Radničkog, skandiranje protiv Uprave kluba : Sport : Južne vesti