CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe

Por um escritor misterioso
Last updated 20 setembro 2024
Meciul dintre CFR Cluj și Hermannstadt s-a încheiat cu victoria sibienilor, scor 0-1.
Hermannstadt a dat lovitura! Sibienii au transferat un fost jucător de la CFR Cluj - Playsport
VIDEO CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Bejan a dat lovitura în prelungiri! Kolinger a fost eliminat. Farul încheie 2022 pe primul loc
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Coșmar pentru Dan Petrescu în ultimul meci din 2022. Sibienii au dat lovitura în prelungiri - Playsport
Rapid - Hermannstadt 0-1. Giuleștenii se prăbușesc într-un final incendiar: Dugandzic ratează din nou penalty, sibienii iau toate punctele!
LIVE VIDEO CFR Cluj - FC Hermannstadt (20:00, Digi Sport 1). Miriuta isi infrunta fosta echipa
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4
Alt Sibiu după pauză! FC Hermannstadt a revenit de la 0-1 cu Voluntari (video)
Am dat lovitura! CFR Cluj – FC Hermannstadt 0-1 (0-0) – Ziarul Mesagerul de Sibiu
fc hermannstadt - citeste toate articolele despre fc hermannstadt - Antena Sport